Pzu Nowy Targ

Pzu Nowy Targ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ubezpieczenie NNW Assistance

Ubezpieczenie NNW/Assistance jest ubezpieczeniem, które chroni właściciela pojazdu od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie jest dobrowolne i w zależności od wariantu jaki wykupi kierowca może gwarantować ochronę na terytorium Polski, a także na terytorium innych krajów. Ubezpieczenie NNW przypisane jest do konkretnego pojazdu, a w ostatnim czasie także do konkretnej osoby. Ubezpieczenie NNW chroni nie tylko samego kierowcę ale taże inne osoby, który mogły odnieść obrażenia, uszczerbek na zdrowiu, a nawet stracić życie w wyniku wypadku samochodowego jaki powstał podczas ruchu pojazdu. Wraz z ubezpieczeniem NNW kierowca może wykupić ubezpieczenie Assistance, które gwarantuje ochronę techniczną i mechaniczną właściciela pojazdu oraz pasażerów danego pojazdu.

Firmy ubezpieczeniowe określają wiele sytuacji, w których kierowca może skorzystać z ubezpieczenia NNW. Mowa tu o takich zdarzeniach jak awaria auta, unieruchomienie auta lub kradzież. Kierowca lub pasażer mogą także liczyć na interwencję firmy ubezpieczeniowej na wypadek choroby. Ubezpieczenie NNW/Assistance jest ubezpieczeniem jakie ma na celu zagwarantowanie spokoju kierowcy, który skorzystał z takich ochrony na wypadek różnych zdarzeń losowych. Ubezpieczenie zapewnia pomoc w najcięższych sytuacjach, w których niejeden doświadczony kierowca nie potrafi sobie poradzić lub kiedy stajemy bezradni w obliczu sytuacji i wypadków do jakich dochodzi na drodze. Firmy ubezpieczeniowe zapewniają cały pakiet pomocy i wsparcia. Kierowca może liczyć na holowanie auta, naprawę, odwiezienie do miejsca zamieszkania kierowcy, a kiedy jest to nie możliwe kierowca może liczyć na nocleg w hotelu. Ubezpieczenie Assistance zapewnia nie tylko zorganizowanie pomocy ale także pokrycie kosztów naprawy we wszystkich sytuacjach określonych w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Ciekawe artykuły o rachunkowości:

about author

admin

related articles

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • pzu nowy sącz

    Trzeba się starać, aby każdy miał jak najlepsze warunki bytowe. Często można je sobie zapewnić przez posiadanie własnej firmy, która dobrze prosperuje. Warto jest się postarać o dochodowy biznes, który będzie gwarantem tego, że będziemy mogli zarabiać. Wiadomo, że w Internecie tkwi ogromny potencjał, który można wykorzystać do swoich celów. Jest to na pewno bardzo…

    Read more
  • Windykacja sądowa

  • Pzu Białystok kontakt